M7 Adım Sayar

Son Sürüm

M7 Adım Sayar uygulaması ile adımlarınızı sayabilir ve spor yaparken daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Bu uygulama kaç adım attığını günlük, aylık ve yıllık olarak göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Fitness Uygulaması

Mutlu İsler Teknoloji tarafından geliştirilen ve gelişmiş özelliklere sahip olan M7 Adımsayar, diğer adımsayar uygulamalarında olduğu gibi sağlıklı yaşam – egzersiz konusunda sizlere pek çok yeni – farklı özellik sunuyor. iPhone 5S’e özel bir uygulama olarak sunulan ve daha sonra diğer modellerde de kullanılmaya başlanan M7 Adımsayar, 5S ve sonrasında gelen hareket işlemcisinden yararlanan farklı bir uygulamadır.

Adım ve Kalori Değerlerinizi Takip Edin

Tamamen Türkçe arayüze sahip olan uygulama sayesinde aygıtınızın hareket işlemcisini kullanarak adımlarınızı takip edebilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık gibi farklı kategoriler altında toplam kat ettiğiniz mesafe yanında tahmini olarak harcadığınız kalorileri de bulabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda sizi ilk olarak sade fakat gelişmiş özellikler içeren bir menü karşılıyor. Aslında 5S ve sonrasında sunulan hareket işlemcisine yönelik geliştirilmiş ilk yerli uygulama olma özelliğini taşıyan M7 Adım Sayar ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sizde farklı ve gelişmiş bir adımsayar uygulaması kullanmak istiyorsanız M7 Adım Sayar uygulamasına göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

M7 Adım Sayar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.