Machinarium

Son Sürüm

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda zekanızı zorlayacak hem gizli nesne bulma, hem macera hemde zeka ve bulmaca oyunlarının bir araya getirildiği popüler bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 223.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 136
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Bulmaca ve Macera Oyunu

Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş Machinarium oyunu bir bulmaca oyunudur. Ücretli olan bu macera oyununun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Oyundaki bulmacaları çözmek için zekanızı epey zorlayacaksınız. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu oyunun oyun grafikleri el çizimi ve oyunda ilerledikçe görevler oldukça zorlaşmaktadır.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda akıllı robotun kız arkadaşını bulmasına yardımcı olacaksınız. Bunun için robotlar şehrine bir yolculuk yapacaksınız. Milyonlarca insanın severek oynadığı bu oyunda gizli nesneleri bulma işlerini de yapacaksınız. Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınıza yükleyeceğiniz bu oyunda bulduğunuz nesneleri de doğru yerlerde kullanmanız gerekiyor. Oyun grafikleri farklı be oyun grafiklerinin rengi aynı ton olduğu için nesneleri bulmak fazlasıyla zor.

Bu oyunda akıllı robotun birçok özelliği var. Boyu kısalıp uzayabiliyor, dar alanlardan geçebiliyor ve daha birçok şey. Sadece Windows tablet ve bilgisayar platformu değil mobil platformlar için de yayınlanan oyun popüler olmayı hak ediyor.

Machinarium Video

Sponsorlu Bağlantılar

Machinarium Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Machinarium İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.