Machinarium

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde zekanızı zorlayacak hem gizli nesne bulma, hem macera hemde zeka ve bulmaca oyunlarının bir araya getirildiği popüler bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 244 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 169
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Bulmaca Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Machinarium oyunu bir bulmaca oyunudur. Ücretli olan bu macera oyununun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda bulmacaları çözmek için zekanızı epey zorlayacaksınız. Oyunda ilerledikçe de görevleriniz de zorlaşmakta. Ayrıca oyun grafikleri el çizimi şeklinde.

Oyunda akıllı robotun kız arkadaşını bulmasında ona yardımcı olacaksınız. Bunun için robotlar şehrine bir yolculuk yapacaksınız. Milyonlarca insanın severek oynadığı bu oyunda gizli nesneleri bulma işlerini de yapacaksınız. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu oyunda bulduğunuz nesneleri de doğru yerlerde kullanmanız gerekiyor. Oyun grafikleri farklı be oyun grafiklerinin rengi aynı ton olduğu için nesneleri bulmak fazlasıyla zor.

Bu oyunda akıllı robotun birçok özelliği var. Boyu kısalıp uzayabiliyor, dar alanlardan geçebiliyor ve daha birçok şey. Sadece iOS platformu değil diğer mobil işletim sistemleri ve bilgisayarlar için de yayınlanan oyun popüler olmayı hak ediyor.

Machinarium Video

Sponsorlu Bağlantılar

Machinarium Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Machinarium İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.