MacKeeper

3.16.2

Güvenlik konusunda Mac OS bilgisayarınızı tam olarak koruyacak ihtiyaç duyulan bütün paketleri içerisinde barındıran bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.8 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 91
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Kapsamlı ve Gelişmiş Güvenlik Programı

Mac OS bilgisayarınız için gerekli olan bir çok işlemi bir arada yapabileceğiniz bir program var mı? MacKeeper programı işte bu türden bir program. Rutin görevleri yönetmenin yanı sıra Mac OS bilgisayarınızın güvenliğini ve temizliğini hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Önemsiz dosyaları, birden fazla aynı dosyaları, internet ön belleğini ve günlük dosyalarının varlığı zamanla büyük sorunlara sebep olmakta. Çünkü bunların hepsi genelde Mac OS bilgisayarınızın her yerine dağılıyor ve bunlardan kurtulmak da biraz zor oluyor. Bu program sadece Mac OS bilgisayarınızı temizlemenin yanı sıra aynı zamanda her zaman iyi çalıştığından emin olmasını sağlayan yardımcı bir programı.

Diğer bir dyişe bu program, rutin görevleri yönetmek ve Mac OS bilgisayarı güvenli, temiz ve hızlı çalışan tutmak için kolay bir yol sağlayan önemli yardımcı bir programıdır. Paket halinde geliştirilmiş bu program, verilerinizi temizler, güvenliğinizi sağlar, bilgisayarınızı optimize eder.

Diğer yandan kimlik sahtekarlığı dünyadaki en kötü suçlardan biri. Çünkü kimlik bilgilerinizi çalındığı zaman bir çok sıkıntı yaşarsınız. Özellikle banka işleri ile alakalı. İşte bu konuda da bu program size güven veriyor. Çünklü gerçek zamanlı, güvenli tarama internette sörf yapmanıza izin verir ve kötü niyetli web siteleri için endişelenmeden çevrimiçi satın alma işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Bütün bunları otomatik olarak engellenir.

MacKeeper Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MacKeeper İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.