Mage

Son Sürüm

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde sizi arayan kişilerin kim olduklarını ve konumlarını telefonu açmadan göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 7.897
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Arayanın Kim Olduğunu Gösteren Uygulaması

4.06/5, Toplam: 17 kişi

Mage uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir akıllı rehber uygulamasıdır. Bu uygulamanın en önemli ve en dikkat çeken özelliği şu ki; sizi arayan kişi telefonunuzda kayıtlı olmasa dahi kim olduğunu görebilirsiniz.

Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın en büyük faydası reklam amaçlı sizi arayan aramaları telefon çalarken görmenizi sağlamak. Böylece istemediğiniz aramaları telefonu açmama imkanınız olacak. Uygulama arayan kişinin sadece adını değil konumunu ve fotoğrafını da göstermekte. Yalnız bu uygulamayı kullanabilmek için ya mobil internetinizin yada kablosuz ağınızın (wifi) açık olması gerekir.

Telefon defterinizde kayıtlı olmasa bile daha telefonunuz çalarken sizi kimin aradığını gösteren, istenmeyen reklam içerikli aramaları tanıyan ve istediğiniz taktirde otomatik olarak engelleyen bu uygulama gerçek zamanlı, kesin sonuçlar verir. Asla hazırlıksız yakalanmaz ve kimin aradığını her zaman bilirsiniz. Arayan kişinin ismini, bulunduğu yeri, fotoğrafı daha fazlasını anında öğrenebilirsiniz.

NOT: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILMIŞTIR. BENZER UYGULAMALARA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Mage Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mage İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.