Maleficent Free Fall

Son Sürüm

Malefiz filminden esinlenilerek yapılan bu eşleştirme oyununu Android cihazlarınızda severek oynayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 86 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 235
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Eşleştirme Oyunu

Maleficent Free Fall oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. İzleyenler Malefiz filmini daha iyi bilirler. Bu filmden esinlenilerek geliştirilmiş bu oyunda elmasların en az üçünü bir araya getirmeniz gerekmektedir. Standart eşleştirme oyunlarında olduğu gibi. Malefiz filmindeki karakterlerin aynısı oyunda geçmektedir.

En popüler eşleştirme oyunlarından Frozen Free Fall oyununun yapımcılarının geliştirdiği bu bulmaca oyunu Malefiz filminin resmi oyunudur. Görsel efektler ve ses efektleri oldukça etkileyici. Oyuna başlarken genç bir Malefiz olarak başlıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe oyun zorlaşmakta ve yeni yeni karakterler ile tanışmaktasınız. Filimdeki Malefizin kargası da oyunda var. Hatta karga gibi başka karkaterleri görmekte mümkün. Oyunda bu karga ve benzeri karakterleri kullanın ve elmasları daha kolay yok edin.

Oyunda aynı renkli elmasların en az 3 tanesini yan yana getirmelisiniz. Ama oyunda sınırlı sayıda hamle sayısı var. Dolayısıyla size verilen hamle sayısı bitmeden bütün eşleştirmeleri yapmalısınız. Ama ne kadar az hamle ile oyunu bitirirseniz o kadar yüksek puana sahip olacaksınız. Toplamda 15 seviye bulunan oyunun her seviyesinde sizi bilgilendiriyorlar. Yani oynayacağınız seviyede ne yapmanız gerektiği anlatılıyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilerledikçe oyun zorlaşmakta. İyi eğlenceler…

“Maleficent Free Fall” Fragman

“Maleficent Free Fall” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Maleficent Free Fall Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maleficent Free Fall İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.