Maleficent Free Fall – iOS

Malefiz filminden esinlenilerek yapılan bu eşleştirme oyununu iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda severek oynayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 89 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Eşleştirme Oyunu

Maleficent Free Fall oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. İzleyenler Malefiz filmini daha iyi bilirler. Bu filmden esinlenilerek geliştirilmiş bu oyunda elmasların en az üçünü bir araya getirmeniz gerekmektedir. iOS cihazlar için standart eşleştirme oyunlarında olduğu gibi. Malefiz filmindeki karakterlerin aynısı oyunda da geçmektedir.

En popüler eşleştirme oyunlarından Frozen Free Fall oyununun yapımcılarının geliştirdiği ve iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu bulmaca oyunu Malefiz filminin resmi oyunudur. Görsel efektler ve ses efektleri oldukça etkileyici. Oyuna başlarken genç bir Malefiz olarak başlıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe oyun zorlaşmakta ve yeni yeni karakterler ile tanışmaktasınız. Filmdeki Malefizin kargası da oyunda var. Hatta karga gibi başka karkaterleri görmekte mümkün. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda bu karga ve benzeri karakterleri kullanın ve elmasları daha kolay yok edin.

Oyunda aynı renkli elmasların en az 3 tanesini yan yana getirmelisiniz. Ama oyunda sınırlı sayıda hamle sayısı var. Dolayısıyla size verilen hamle sayısı bitmeden bütün eşleştirmeleri yapmalısınız. Ama iOS cihazlarınızda en yükse kpuanı almak istiyorsanız en az hamle ile oyunu bitirmelisiniz. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyun toplamda 15 seviyeden oluşmakta ve her seviyesinde bilgilendiriliyorsunuz. Yani oynayacağınız seviyede ne yapmanız gerektiği anlatılıyor. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ilerledikçe oyun zorlaşmakta. İyi eğlenceler…

“Maleficent Free Fall” Ekran Görüntüleri

“Maleficent Free Fall” Fragman

“Maleficent Free Fall” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maleficent Free Fall – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.