Manuganu 2 – Android

Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde Türk geliştirici tarafından geliştirilen sonsuz koşu oyunu oynamak istiyorsanız Manuganu 2 oyununu mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 129 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 62
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Türkçe Sonsuz Koşu Oyunu

Manuganu 2 oyunu Android cihazlar için geliştirilmiş bir sonsuz koşu oyunudur. Türk bir oyun geliştirici olan Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen ve Manuganu oyununun devamı olan bu oyun ile Android cihazlarınızda Türkçe oyun oynamanın keyfini yaşayacaksınız. Fazlasıyla aksiyon ve macera arıyorsanız Manuganu 2 isimli oyunu denemelisiniz. Türk yapımı bir oyun olan Manuganu 2 oyununda aksiyon kaldığı yerden devam ediyor.

Serinin ilk oyunu olan Manuganu oyununda koşuyor, zıplıyor, iplerden ve kayalardan kayıyorduk. Bu hareketlere Manuganu 2 oyununda yenileri eklenti. Bu hareketlerin yanı sıra artık kahramanımız uçabiliyor, yüzebiliyor, yuvarlanabiliyor, bitkiler sayesinde havada ilerleyebiliyor, tırmanabiliyor, tıpkı Tarzan gibi ipleri kullanarak sallanabiliyor.

Android cihazlarınızda Manuganu 2 oyununda büyük patronlarda bulunmakta. Bu büyük patronlardan mümkün olduğunca uzak durun ve kaçın. Siz koşarken sizi engellemek için sadece cansız engeller yok. Aynı zamanda birçok yaratıkta sizi engellemek istiyor. Bunların içinde kocaman örümceklerde dahil. Android cihazlarınızda hem karada hem havada hemde su içinde ilerliyorsunuz ve her 3 ortamda da birbirinden zorlu engeller sizi bekliyor.

Manuganu 2 isimli oyunda Manuganu isimli karakteri kontrol ediyorsunuz. Bu oyunu diğer koşma oyunlarından ayıran en önemli özellik ise istediğiniz zaman durabilmeniz yani durma özelliğinin olmasıdır. Aynı zamanda koşu modundan tırmanma moduna da geçebiliyor olmanızdır.

Manuganu 2 Özellikleri

  • Hareketler: Çift Zıplama, Duvardan Kayma, Süzülme, Duvardan Zıplama, Yuvarlanma, Taş Blokları Kırma hareketlerine yüzme, uçma, eğilip yuvarlanma, tırmanma gibi birçok yeni hareketler eklendi
  • 40 seviye
  • Özgün müzikler
  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerine Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Brezilya Portekizcesi dilleri eklendi

“Manuganu 2” Ekran Görüntüleri

“Manuganu 2” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Manuganu 2 – Android Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Manuganu 2 – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.