Marmara – iOS

Marmara Üniversitesi öğrencilerinin üniversite ile ilgili işlemlerini iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden yapabilecekleri bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 18.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Marmara Üniversitesi Resmi Uygulaması

Marmara isimli bu uygulama Marmara Üniversitesi tarafından iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir resmi uygulamadır. Marmara Üniversitesi öğrencileri bu uygulama sayesinde iOS cihazlarından bütün işlemleri yapabilirler. Marmara Üniversitesi tarafından yapılan duyurular başta olmak üzere birçok bilgiye de ulaşabilirler. Marmara Üniversitesi ile ilgili haberleri, Marmara Üniversitesi’nde yapılacak etkinlikler hakkında dahi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

iOS cihazınızda uygulamanın “Yemekhane” kategorisine girdiğiniz zaman yemekhane tarafından çıkarılacak 5 günlük yemek listesini görebiliyorsunuz. O gün yemekte ne var, hangi yemek ne kadar kalori içermekte, toplam kalori miktarı ne kadar gibi bilgilere de yer verilmiş. Bu Marmara Üniversitesi’nin öğrencilerinin sağlıklarına ne kadar önem verdiğini göstermekte.

Bütün bunların yanı sıra öğrenciler iOS cihazları ile uygulamaya giriş yaparak kendileri hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirler. Yani uygulamaya girdiğiniz zaman içinde bulunduğunuz dönem ile ilgili sınav sonuçlarını, sınav tarihlerini, ders programını ve öğrenci transkriptini istediği zaman görebilir. Böylece öğrencilerin iOS cihazları aracılığı ile ve bu uygulama sayesinde unutma sorunu da ortadan kalkmış olur.

Aldığınız herhangi bir derse girdiğiniz zaman o dersi kaç kişinin aldığını, o dersi alan öğrencielr arasında en düşük not ve en yüksek notu, sınıf ortalamasını, sınava kaç kişinin girdiğini ve başarı sıralamasını iOS cihazınızdan anında öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi’nin öğrencilerine sağladığı bu hizmet diğer üniversite öğrencilerini kıskandıracak türden.

“Marmara” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Marmara – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.