Marmara – Windows Phone

Marmara Üniversitesi öğrencilerinin üniversite ile ilgili işlemlerini Windows Phone akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden yapabilecekleri bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 40
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Marmara Üniversitesi Resmi Uygulaması

Marmara isimli bu uygulama Marmara Üniversitesi tarafından Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir resmi uygulamadır. Marmara Üniversitesi öğrencileri bu uygulama sayesinde Windows Phone cihazlarından bütün işlemleri yapabilirler. Marmara Üniversitesi tarafından yapılan duyurular başta olmak üzere birçok bilgiye de ulaşabilirler. Marmara Üniversitesi ile ilgili haberleri, Marmara Üniversitesi’nde yapılacak etkinlikler hakkında dahi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Windows Phone cihazınızda uygulamanın “Yemekhane” kategorisine girdiğiniz zaman yemekhane tarafından çıkarılacak 5 günlük yemek listesini görebiliyorsunuz. O gün yemekte ne var, hangi yemek ne kadar kalori içermekte, toplam kalori miktarı ne kadar gibi bilgilere de yer verilmiş. Bu Marmara Üniversitesi’nin öğrencilerinin sağlıklarına ne kadar önem verdiğini göstermekte.

Bütün bunların yanı sıra öğrenciler Windows Phone cihazları ile uygulamaya giriş yaparak kendileri hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirler. Yani uygulamaya girdiğiniz zaman içinde bulunduğunuz dönem ile ilgili sınav sonuçlarını, sınav tarihlerini, ders programını ve öğrenci transkriptini istediği zaman görebilir.

Böylece öğrencilerin Windows Phone cihazları aracılığı ile ve bu uygulama sayesinde unutma sorunu da ortadan kalkmış olur. Aldığınız herhangi bir derse girdiğiniz zaman o dersi kaç kişinin aldığını, o dersi alan öğrencielr arasında en düşük not ve en yüksek notu, sınıf ortalamasını, sınava kaç kişinin girdiğini ve başarı sıralamasını Windows Phone cihazınızdan anında öğrenebilirsiniz. Marmara Üniversitesi’nin öğrencilerine sağladığı bu hizmet diğer üniversite öğrencilerini kıskandıracak türden.

“Marmara” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Marmara – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.