Maxjournal – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, iPod t
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6,2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch Fotoğraflı Günlük Yazma Uygulaması

Maxjournal uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlarınıza indirerek kapsamlı ve fotoğrafları bir şekilde dört dörtlük bir günlük yazma uygulamasına sahip olabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı çok basit ve gezinmek için kolay bir tasarıma sahiptir. İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda. Kalem kağıt ile günlük yazmak sizlere çok sıkıcı geliyorsa Maxjournal uygulamasına girerek iOS işletim sistemli cihazınız da yazabilirsiniz.

Uygulama da birden çok günlük tutulabilir. Her günlük parçasının kendisine özel ayarı ve şifresi bulunmaktadır. Böylece günlüğünüzün okunma tehlikesini ortadan kaldırmış olursunuz. Uygulama ücretsiz kullanıma açıktır. Bütün unutamadığınız anıları ve gün için de yaşadıklarınızı günlüğünüze yazarak hepsini not edebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliği herhangi bir anınızı 30 tane fotoğraf ile görsel hale getirebiliyorsunuz. Fotoğrafları dilediğiniz gibi dizerek çeşitli ayarlamaları da yapabilirsiniz. Yazdığınız yazıların fotoğrafların çevresin de güzel bir görünüm oluşturması harika.

“Maxjournal” Ekran Görüntüleri:

Maxjournal - iOS 1 Maxjournal - iOS 2 Maxjournal - iOS 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maxjournal – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.