Maxthon Cloud Browser

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde alternatif olarak kullanabileceğiniz ve bir çok gelişmiş özelliklere sahip hızlı ve güvenilir bir internet tarayıcı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 9.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 62.7 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 82
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Güçlü Web Tarayıcı

Maxthon Cloud Browser uygulaması iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen adından da anlaşılacağı gibi bir internet tarayıcısı uygulamasıdır. Benzersiz, yenilikçi bir çift çekirdekli tasarım kullanan bu tarayıcı, hem hızlı hemde verimli çalışan çift çekirdekli tasarıma sahiptir. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden internette hızlı ve güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz.

Birinci sınıf HTML 5 desteği ve başka bir yere ulaşamayacağınız özellikler sayesinde iOS cihazınızdaki bu tarayıcı ile kullanıcılar dosyalarını farklı cihazlar ve platformlar arasında kolayca paylaşıp gönderebilir. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama Anti-Freeze özelliği ile hiçbir şekilde donma ve kitlenme yaşamayacaksınız.

Diğer yandan Sekmeli Gezinti özelliği ile açtığınız web sayfaları yeni sekmede açabilir, sağ tıklama menüsünde tüm sekmeleri kapatabilir, tüm sekmeleri yenileme ve sekme kilitleyebilir ve daha birçok şey. Magic Fill yani Sihirli Doldurma özelliği ile de iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde girdiğiniz web sayfalarındaki tüm formları doldurabilirsiniz. Neredeyse bütün form boşluklarını otomatik olarak hatırlamakta.

Windows İçin Alternatif İnternet Uygulamalar

Chrome - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için Web Tarayıcı Uygulaması
Firefox Browser - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Web Tarayıcı Uygulaması
Opera Mini Web browser - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Hızlı İnternet Tarayıcısı
Yandex Browser - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yandex Tarayıcı Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Maxthon Cloud Browser İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.