MediaMonkey

4.1.19.1859

Profesyonel bir şekilde arşivleme işi yapan kullanıcılara hitap eden gelişmiş ve kapsamlı bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15.5 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 102
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Müzik Arşiv Yönetimi Programı

MediaMonkey programı arşivleme yapanlar için kolay kullanımlı bir medya yönetici programıdır. Bu program CD’leri tarayıp dosyaları kitaplığınıza indirerek ses ve video dosyalarınızı, çalma listelerinizi etiketler ve düzenler. Android ve iOS platformları için senkronize özelliğine sahip. Ayrıca UPnP / DLNA aracılığıyla TV’nizle paylaşır. Yani eğer müzik işi ile uğraşıyorsanız ve yüzlerce hatta binlerce şarkı, türkü, ilahi gibi müzik dosyalarınız varsa gelişmiş bir ses yönetici programına ihtiyacınız olacaktır. İte bu program bütün tüm müzik dosyalarınızı, çalma listelerinizi, podcast’lerinizi ve diğer ses dosyalarınızı toplamak için tüm sorunlarınızın çözümü olabilir.

Programı açtığınız zaman öncelikle bilgisayarınızı ya da bilgisayara takılı aygıtları ses dosyaları için tarama yapar. Ama bu program benzer programların aksine bütün sistemi taramak yerine tarama yapacağınız aygıtı ya da sürücüyü seçme imkanı tanır. Tarama sonrası sonuçlar etiket, tarih, alfabetik sıralama gibi filtrelere göre listelenir. Ses dosyalarınız ister taşınabilir aygıt ister CD isterse ağ üzerindeki bir bilgisayar olsun hiç fark etmez. Bütün bunları yönetmenizi sağlar.

Müziklerinizi yönettikten sonra isterseniz bunları çalabilirsiniz ama müzikleri oynatma konusunda çok fazla bir seçenek olmasını beklemeyin. Çünkü sadece basit ses kontrolü ve dengeleyici özelliklerine sahip. Son derece kapsamlı bir program. Profesyonel bir şekilde arşivleme yapan kullanıcılar için müzik ve film yöneticisi olan bu program, çağdaş ve klasik müzik, sesli kitaplar, filmler, TV, video ve ses dosyaları için birden fazla koleksiyon yöneten CD, M4A, OGG, WMA, FLAC, MP3 v.b. ses dosyalarını ve AVI, MP4, WMV, v.b. video dosyalarını kataloglar.

Alternatif Arşiv Yönetimi Programları

Zortam Mp3 Media Studio
Ücretsiz Müzik Arşivi Yapma Programı
Zune Software
Çok Yönlü Müzik Kütüphanesi
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MediaMonkey İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.