Meetup

Son Sürüm

Çevrenizde nelerin olup bittiğini öğrenmek ve herhangi bir etkinliği paylaşmak istiyorsanız Android cihazlarınızdan Meetup uygulamasını eksik etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Etkinlik Paylaşma ve Çevredeki Etkinlikleri Öğrenme Uygulaması

Meetup uygulaması, Android cihazlar için geliştirilmiş bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Fakat Meetup uygulaması diğer sosyal ağ uygulamalarından farklı bir uygulamadır. Meetup uygulamasında Android cihazlarınızdan doğrudan etkinlik ve aktiviteleri gösteren bir uygulama. Yani Meetup uygulamasını açtığınız zaman çevrenizde olan etkinlikleri görebilirsiniz.

Kategoriler altında listelenmiş aktivitelerin (parti, toplantı, eğlence v.b.) ne kadar uzak olduklarını da görebiliyorsunuz. Yani eğer çevrenizde ne olduğunu, nelerin yaşandığını, size yakın arkadaşlarınızın hangi aktivite içinde olduğunu ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Android akıllı telefonlarınızdan veya tabletlerinizden Meetup uygulamasına bakmanız yeterli.

Meetup uygulaması ile sizlerde yapılacak mevcut aktiviteleri paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizde yeni bir aktivite oluşturabilirsiniz ve oluşturduğunuz bu aktiviteyi paylaşabilirsiniz. Eğer isterseniz aktivite yapılan yerin yol tarifini haritada yapabilirsiniz. Eğer eğlenceleri ve etkinlikleri seviyorsanız Meetup uygulamasını da çok seveceksiniz ve Android cihazlarınızdan eksik etmeyeceksiniz.

“Meetup” Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Meetup İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.