Mega Tic Tac Toe – Windows 8

Eskiden kağıt üzerinden oynadığımız zeka oyunu artık Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda. Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza karşı oynayın ve zekanızı gösterin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 14
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Zeka Oyunu

Mega Tic Tac Toe oyunu, Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir zeka oyunudur. Özellikle cep telefonları hayatımıza girmeden önce kağıda çizerek oynadığımız zeka oyunlarında birisi olan bu oyunda 5 şekli tamamlayan oyunu kazanmakta. Bu oyunda ister tek oyuncu modu ile Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza karşı oynayın isterseniz 2 oyuncu modu ile sevdikleriniz ile oynayın. Online olarak da oynayabileceğiniz bu oyunda kuralları öğrenebilmeniz için kategori de mevcut.

Liderlik panosunun da olduğu bu oyunda ne kadar yüksek puan kazanırsanız liderlik panosunda o kadar üst sıralarda olursunuz. Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki bu oyunda zorluk derecesini de ayarlayabiliyorsunuz. Tam 5 zorluk derecesi bulunmakta. Bunlar kolay, orta, zor, uzman ve usta. Oyunda puanlama zamana göre yapılmakta. Yani ister Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza karşı oynayın isterseniz yanınızdaki ikinci bir oyuncu ile oynayın ne kadar az hamle ve ne kadar kısa sürede oyunu kazanırsanız o kadar yüksek puan alırsınız.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynadıktan sonra oyun bitiminde de eğer kazanan siz iseniz isminizi ekrana yazıyorsunuz ve liderlik panosunda isminiz ve aldığınız puan gözüküyor. Oyunun mantığı çok basit. Oyunda iki tür şekil var. “X” işareti ve “O” işareti. Bu işaretlerden 5 tasnesini ilk kim yan yana, alt alta yada çapraz bir şekilde bir araya getirirse o kazanır.

“Mega Tic Tac Toe” Ekran Görüntüleri

“Mega Tic Tac Toe” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mega Tic Tac Toe – Windows 8 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.