Metal Dedektörü ve Manyetometre

Son Sürüm

Metal Dedektörü ve Manyetometre uygulaması ile sadece altın değil, diğer metallerden demir, çelik, gümüş, platin, tarihi eserler ve diğer manyetik maddelerin yerlerini tespit etmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 5.513
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Altın Arama Uygulaması

4.08/5, Toplam: 13 kişi

Genellikle pek benzeri olmayan bir uygulama olmasına karşın cihazda yer alan Manyetometre’den faydalanan ve Metal Dedektörü uygulaması, demir, çelik, gümüş, altın, platin gibi madenlerin tespit edilmesini sağlıyor. Bugün, bu amaçla kullanılan ve büyük ücretlere sahip olan araçlar bulunmasına karşın çok daha küçük maliyetler ile İOS işletim sistemli aygıtınızdan faydalanarak, metal araması yapabilirsiniz.

Geniş Ölçüm Aralığı

Yapımcı tarafından açıklandığı şekli ile uygulamanın genel çalışma prensibi, cihazınızda yerleşik olarak bulunan manyetometre aracılığıyla, farklılık, değişim ve manyetik alan karışımları ölçülerek metaller tespit edilmektedir. Ayrıca uygulama yalnızca maden araması için değil aynı zamanda elektrik telleri ve güç kaynaklarını bulma amacıyla da kullanılabiliyor.

Uygulamanın genel özelliklerine göz attığımızda demir, çelik, gümüş, altın, platin gibi madenler yanı sıra tarihi eser ve diğer manyetik maddeleri tespit edebilmesi, madde türüne göre farklı ses ve uyarılar yapması, titreşim modu bulunması ve aynı zaman da fener olarak kullanılabilmesi dikkat çekiyor.  Sizde aygıtınızı metal dedektörü olarak kullanmak istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Metal Dedektörü ve Manyetometre İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.