Mextures

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizdeki fotoğrafları profesyonel bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 131 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 85
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Mextures uygulaması en hızlı resim, fotoğraf düzenleme programıdır. Mextures uygulaması saniyeler içerisinde resimleriniz için ışık sızıntılarını ve güzel geçişleri uygulayabileceğiniz iyi bir uygulamadır. Bu uygulamadan daha hızlısı yok. Devrim niteliğinde bir tahribatsız iş akışı ile size düzenleme işlemi sırasında istediğiniz zaman değişiklik yapabilir ve sonra ileride kullanılmak üzere resminizi kaydedebilirsiniz.

80’den fazla arka plan görüntüsü mevcut. Bu yüksek çözünürlüklü dokular fotoğrafçılar tarafından fotoğrafçılar için özel olarak yapılmıştır. Tonlarca ışık sızıntıları, cesur ve solmuş bir film dokular, tozlu eski filmi taramaları, zevkli rutini ve muhteşem geçişlerine sahip bir uygulama. Bu dokular çoğu çeşitli kameralardan gerçek 35mm film taramaları ve diğer doğal unsurların çok sayıda biraraya gelmesiyle oluştu.

Resimlerinizi geliştirmek ve onları benzersiz yapmak için 12 farklı harmanlama modları ile her yeni katman milyonlarca olanak ekler. Bu uygulama çok hızlı. Alın, bir doku ekleyin ve 15 saniyenin altında bir zaman diliminde dışa aktarın. dokular veya hafif sızıntıları eklemenin başka yöntemlerinden daha hızlı.

Sponsorlu Bağlantılar

Mextures Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mextures İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.