Microsoft Frontpage

5.0

Microsoft Frontpage programı Windows XP kullanıcıları için web tasarım ve web sitesi yapma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 2.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 715
Sponsorlu Bağlantılar

XP İçin Gelişmiş Web Tasarım Aracı

Microsoft kalitesi ile geliştirilen oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Microsoft Frontpage, web tasarım amacıyla kullanılan yazılımlardan birisidir. Yazılımdan kod inşasına kadar geniş bir alanda kullanılabilen programın bugüne kadarki en önemli dezavantajı Türkçe dil desteğine sahip olmamasıydı. 5.0 sürümüyle birlikte Türkçe dil desteğini de içeren program ile profesyonel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Web Tasarımda Yeni Boyut

Microsoft Frontpage, dünya genelinde en çok kullanılan web tasarım araçlarından birisidir. Bugün web tasarım amacıyla kullanılan temel tüm araçları içeren program HTML kod yapısının bilinmesine gerek kalmadan web sitelerinin inşasına yardımcı oluyor. Microsoft, programa olan ilgi nedeniyle Office 2000 paketi içerisinde ilk kez kullanıcılara sunarken bugün, geliştirilen özellikleri ile pek çok tasarımcı tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Temelde web sitelerinin tasarlanması amacıyla geliştirilen program diğer web tasarım araçları ile hazırlanan belgelerin Frontpage ile uyumlu hale getirilmesini sağlar. Üstelik Microsoft Office ürünleri ile tam entegreli şekilde çalışabilen program sayesinde tüm Office verilerinizi tek tıkla Frontpage’e aktarabilirsiniz.

Program uzun zamandır güncellenmemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Frontpage Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Frontpage İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.