Microsoft GIF Animator

1

Microsoft Gif Animator programını ücretsiz indirin ve GIF resimlerinizi düzenleyin. GIF yapmak için Microsoft tarafından geliştirilen basit bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 291 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 299
Sponsorlu Bağlantılar

GIF Yapma ve Düzenleme Programı

Microsoft tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu küçük uygulama, daha önce hazırlanmış olan GIF resimleri düzenleme ve yeniden oluşturma imkanı tanıyor. Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program, resimler üzerinde yükseklik, genişlik gibi ayarların yanı sıra, eklemek istediğiniz özel bileşenlerin de eklenmesini sağlıyor.

GIF Resim Düzenleyici

Microsoft GIF Animator, ücretsiz ve oldukça küçük bir uygulama olmasına rağmen bugün pek çok ücretli yazılımdan çok daha popüler ve faydalı işlemler yapabiliyor. Basit ve sade arayüzü ile dikkat çeken uygulama daha önceden hazırlamış olduğunuz GIF resimlere, yerleştirme tuşunu kullanarak sayfa eklemenizi, yükseklik ve genişlik gibi ayarları yapılandırabilmenizi sağlıyor.

Uygulama ile sürekli döngü içerisinde aynı işlemi devam ettirebileceğiniz gibi oluşturduğunuz resimleri Ctrl+R tuş kombinasyonunu kullanarak anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Üstelik diğer programların aksine yalnızca resimlerde basit düzenlemeleri değil arka plan rengi gibi özel ayarlamaları da Microsoft GIF Animator ile yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft GIF Animator Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft GIF Animator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.