Microsoft Mahjong – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 33 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 118
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Eşleştirme Oyunu

Microsoft, Mahjong güzel görüntüler, sezgisel kontroller ve mahjong hayranlarının beklediği tüm özellikleri ile güncellenmiş klasik eşleştirme oyunudur. Seçmek için üç farklı tema ile muhteşem grafikler ve rahatlatıcı seslerin keyfini çıkarın. Zorluk seviyesi üç düzeyde hem mahjong’a yenbaşlayanlar için hemde ustalar için çoklu bulmacaları tamamlayın. Geliştirilmiş bir “Geri Al” sistemi ile, oyuncular hatalarını düzeltmek için geri sarma seçeneği bulunmaktadır.

Xbox LIVE Entegrasyon

Başarıları kazanmak için Xbox Live hesabı ile oturum açın, arkadaşlarınızla rekabet edin, liderpanosuna puanlarınızı gönderin ve kişisel oyun istatistikleri izleyin. Microsoft Solitaire Collection’un yeni oyunu. Oyunu durdurma özelliği devam ediyor. Microsoft Mahjong oynamayı seviyorsanız, Microsoft Solitaire Collection ve Microsoft Mayın Tarlası gibi diğer Microsoft oyunlarını da kontrol ediniz.

Önemli

Oyun Yorumları; Oyun hakkında yapılan yorumların hemen hepsi olumlu ve çok beğenilmiş. Eğer sizde bu tarz eşleştirme oyunlarını seviyorsanız hemen indirmeniz de fayda.

“Microsoft Mahjong” Ekran Görüntüleri

Microsoft Mahjong-wp1 Microsoft Mahjong-wp2 Microsoft Mahjong-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Mahjong – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.