Microsoft .NET Framework

4.7.1

Microsoft .NET Framework programı bilgisayar için gerekli olan ve bir çok programın ve oyunun çalışması için olmazsa olmaz programlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 65.6 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 103
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar İçin Gerekli .NET Framework Programı

Microsoft tarafından geliştirilen ve bir bilgisayar için olmazsa olmazlar arasında yer alan Microsoft .NET Framework, yüksek kalitede profesyonel uygulamalar hazırlamak için geliştirilmiş yazılımdır. Tüm Windows sürümlerinde uyumlu çalışan bu program yeni nesil programların daha verimli ve kaliteli bir şekilde çalışması için sunulmuştur. Geçmiş .NET sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışan program, bu uygulama ile performans artışı sağlıyor.

Microsoft .NET Kütüphanesi

Mevcut sürüm üzerinde bazı değişiklikler yapan Microsoft paralel programlamaya imkan tanıyarak uygulamaların performansına önemli iyileştirmeler sunuyor. Ayrıca .NET Framework ile endüstri standartlarına verilen destek, pek çok dil seçeneği ve geliştirilmiş özellikleri ile diğer sürümlerden ayrılarak öne çıkıyor.

Kullanıcılar açısından genellikle çok fazla şey ifade etmiyor olsa da Microsoft .NET Framework bu kütüphane kullanılarak hazırlanan programların bilgisayara kurulması durumunda mutlaka yer alması gereken bir uygulama olarak öne çıkıyor. Sizde bilgisayarınıza .NET platformu kullanılarak hazırlanan yazılımlar kurmak istiyorsanız Microsoft .NET Framework yazılımını kurmayı unutmayın. Sürüm bilgisayarınız üzerinde çalışmaz ise Microsoft üzerinde bulunan mevcut .NET platformlarını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft .NET Framework Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft .NET Framework İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.