Microsoft Office 2010

2010

Office programlarının hepsi bir arada Microsoft Office 2010 ile sunuluyor. Word, Excell ve Pover Point gibi bütün ofis yazılımlarını indirmiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win7/Vista/WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 365 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 454
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office Uygulamaları

3.75/5, Toplam: 4 kişi

İlk olarak 1989 yılında Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan ve Windows’la birlikte Mac OS X işletim sisteminde de kullanılabilen Office, masaüstü uygulamaları ve sunucuları ile satışa sunulan ticari bir yazılımdır. Microsoft Office 2010 sürümü ise 17 Nisan 2010 tarihinde piyasaya sürülmüştür. İş yaşamı için vazgeçilmez olan, çok daha hızlı ve basit çözümler sunan Office 2010 aynı zamanda sosyal ağlar ile senkronize bir şekilde çalışabilmekte.

Daha Hızlı, Çözüm Odaklı Kurumsal Seçim

Ücretli ve Live üzerinden şifre edinme zorunluluğu dışında oldukça kullanışlı bir yazılım olan Microsoft Office 2010 oluşabilecek problemler karşısında diğer Office kullanıcıları ile iletişim imkanı tanımaktadır. Gelişmiş ve hoş bir arayüzü bulunan yazılımın, SkyDrive üzerinde çevrimiçi doküman paylaşım imkanına sahip olması ve PowerPoint üzerinde video desteği sunması geniş bir kitleye yayılmasını kolaylaştırdı.

Belgeleriniz Her An Güncel Kalacak

Microsoft Office 2010’un sunduğu bir diğer özellik ise belgelerinizin senkronize edilerek çok daha verimli hale getirilmesini sağlamaktır. Bu özellik ile belgelerinizi hangi ortamda değiştirirseniz değiştirin yapılan tüm değişiklikler anlık olarak yansıyacaktır.

Hatırlatma: Microsoft Office 2010 diğer sürümlerde de olduğu gibi kullanıcılara deneme sürümü altında sunulmaktadır. Bu sürümü kullanabilmek için Live arayüzünü kullanarak kişiye özel anahtar edinmeniz gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Office 2010 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.