Microsoft Office Compatibility Pack

4.0

Word, Excel ve PowerPoint dosyaları için güncelleştirilmiş işlevsellik paketi sayesinde uyumluluk sorunu ortadan kalkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 37.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 151
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Office Uyumluluk Paketi

Microsoft tarafından Word, Excel ve PowerPoint 2007 sürümleri için geliştirilen bu uyumluluk paketi, ücretsiz olarak sunulan bir ek paket olup Office uygulamaları üzerinde oluşan karmaşıklığa son vermektedir. Microsoft Office Compatibility Pack ile dosya türündeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunumları sorunsuz bir şekilde görüntüleyerek düzenleyebilirsiniz. Yine yeni sürümlerde yer alan Docx, xlsx gibi uzantıları, eski Office yazılımlarında açmanıza yardımcı olan bu paket Office XP ve 2003 programlarını sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Eski Office Uygulamalarını Çalıştırın

Microsoft Office XP ya da 2003 sürümleri üzerinde Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanan kişiler için geliştirilmiş olan bu yama yeni dosya türlerinin kullanılmasını ve düzenlenmesini sağlar. Bu sürümleri kullanan kişilerin uyumluluk paketini yüklemeden önce Microsoft Update üzerinden tüm öncelikli güncellemeleri yüklemesi tavsiye edilir.

Update üzerinde gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra Microsoft Office Compatibility Pack ile Word, Excel ve PowerPoint 2007 sürümlerine sahip olan dosya biçimlerini XP ya da 2003 sürümleri üzerinde açarak düzenleme ve görüntüleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Office Compatibility Pack İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.