Microsoft Office Word Viewer 2003

1

Microsoft Office Word Viewer programı sayesinde Word dosyalarınızı Office programına gerek kalmadan görüntüleyebilir ve üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 24.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 118
Sponsorlu Bağlantılar

Word Sunu Görüntüleme ve Düzenleme Programı

Geçici olarak kullandığınız bir bilgisayarda ya da Microsoft Office Word yüklü olmayan bilgisayarınızda, Word dosyalarınızı görüntülemek, yazdırabilmek ve kopyalamak istiyorsanız Microsoft Office Word Viewer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Microsoft tarafından geliştirilen ve resmi olarak Word dosyalarını görüntülemede kullanılan bu araç, son derece hızlı ve kolay bir biçimde Word dosyalarının kullanılmasını sağlamaktadır.

Eski ve Yeni Tüm Sürümleri Görüntüleyin

Microsoft Office Word Viewer üzerinde 2003 öncesi versiyonlarda dahil olmak üzere Word sürümü ile hazırlanmış tüm dosyaları kullanabilirsiniz. Program, yalnızca Word sunularının görüntülenmesini değil aynı zamanda kopyalanmasını ve yazdırılmasını da sağlamaktadır. Office Word Viewer’ı, Microsoft Office Uyumluluk paketiyle kullanırsanız pek çok Office dosyasını görüntüleyebilirsiniz.

Uyumluluk paketi ile Word Viewer kullanılması durumunda açabileceğiniz dosyalar ise şunlardır. Word belgeleri, Word Makro Etkinleştirilmiş belgeler, Zengin Metin biçimi, Metin, Web Sayfa biçimleri, Word Perfect 5.x, 6.x, Works 6.0, 7.0 ve XML dosyalarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bir Word dosyası üzerinde yapılan temel işlevleri yerine getiren bu uygulama yeni bir belge oluşturmaya ya da var olan belgeleri düzenlemeye izin vermemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Office Word Viewer 2003 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.