Microsoft Photo Story 3

3.0

Resimlerle en güzel slaytlar yapabileceğiniz ve içeriğinde birçok efektlerin bulunduğu ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 7/Vista/XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 707
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Profesyonel Slayt Hazırlama Programı

4/5, Toplam: 2 kişi

Microsoft Photo Story 3 programı, Microsoft tarafından geliştirilmiş hem ücretsiz hemde Türkçe bir slayt hazırlama programıdır. Microsoft Photo Story 3 programında istediğiniz resimleri ekleyebilir, istediğiniz müziği arka planda çalabilirsiniz. Ayrıca resimlerin kaç saniye kalacağını da siz belirleyebiliyorsunuz. Slayt her resim neresinden başlayıp neresinden biteceğini yine sizler belirliyorsunuz. Örneğin, her hangi bir resmin sağ üst köşesinden başlasın en son resmin tamamı gözüksün diyebilirsiniz. Veya resmin tamamında başlasın resimdeki herhangi birinin yüzünde bitsin. Seçenekler çok fazla.

Ayrıca her bir resim için farklı efektler verebiliyorsunuz. Her bir resim üzerine yazılar yazabilirsiniz. Yazacağınız bu yazıların yerlerini seçmek de siz kalmış. Eğer slaytınıza müzik eklediyseniz bu müziğin hangi resimde başlayıp hangi resimde biteceğini ayarlayabilirsiniz. Slayta birden fazla müzik ekleme imkanınız var. Programı ilk açtığınızda karşınıza 3 tane seçenek çıkıyor;

  • Yeni bir hikayeye başla
  • Proje düzenle
  • Hikayeyi çal

Yeni bir slayt yapacaksanız “Yeni bir hikayeye başla” seçeneğini seçmelisiniz. Ardından program sizden resimleri eklemenizi isteyecektir. İstediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. Resimlerinizin sıralamasını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ama ne kadar fazla resim olursa slaytınızın boyutu da o kadar büyük olur. Resimlerinizi ekledikten sonra ardından resimlerinize efekt verme yazı yazma işlemlerini yapacaksınız.

Burada da her bir resim için farklı efektler verebilir ve her bir resmin istediğiniz yerine yazı yazabilirsiniz. Ardından resimlerin slayt içerisinde konumlandırılmasına. Yani slayt oynatılırken slayt resmin neredesinden başlayacak, neresinde bitecek ve o resim ne kadar süre ekranda kalacak. Bunların hepsini her bir resim için yapabilirsiniz. En son ise müzik ekleme seçeneği karşınıza çıkıyor. İstediğiniz kadar müzik ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Photo Story 3 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Photo Story 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.