Microsoft Security Essentials

4.3.219.0

Microsoft Security Essentials programı Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz olarak sunulan antivürs programlarından birisidir. Bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 10.63 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 381
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Antivirüs Programı

Microsoft tarafından geliştirilen özellikle Windows 7 işletim sistemi ile kullanımı ile yaygınlaşan Microsoft Security Essentials programı ücretsiz bir antivirüs programıdır. Ekstra özelliklere sahip bir antivirüs programı aramıyorsanız Microsoft Security Essentials programı ihtiyacınızı görecektir. Kullandığınız işletim sistemi de Microsoft’un olduğu için virüs programının da Microsoft’un olması avantaj gibi görünmekte.

Ev bilgisayarları için ideal bir programdır. Hem ücretsiz hemde Türkçe olan Microsoft Security Essentials programı bilgisayarınızı virüsler başta olmak üzere zararlı yazılımlara ve casus yazılımlara karşı da korur. Microsoft Security Essentials programını kurduktan sonra bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde simgesini göreceksiniz. Bilgisayarınızda herşey yolunda gittiğinde bu simge yeşildir. Ama bu simgenin rengi sarı ise sizi uyarıyordur. Genellikle güncelleme olduğunda bu renk çıkar. Bazen bu simge kırmızı renkte olur. Böyle zamanlarda ise bilgisayarınız tehlike altındadır. Hemen Microsoft Security Essentials programına girip talimatları takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Security Essentials İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.