Microsoft Windows Installer

4.5

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 280
Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama Kurulum ve Onarma Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

XP işletim sistemiyle standart olarak yüklenen bir anlamda işletim sistemi ve uygulamalar arasında uyumluluğu sağlayan Microsoft Windows Installer, Microsoft tarafından üretilmiş ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuştur. Türkçe dil desteğine sahip olan program uygulamaların doğru olarak yüklenmesini ve aynı şekilde kaldırılmasını sağlamaktadır. Oldukça küçük boyutlara sahip olan Microsoft Windows Installer uygulama dosyalarında hata oluşması durumunda onarmaya başlamaktadır.

Hatalı Uygulamaları Onarın

Microsoft Windows Installer uygulama dosyalarından herhangi birisinin silinmesi ya da bozulması durumunda otomatik olarak eksikliği gidermeye, onarım işlemini başlatmaya çalışacaktır. Yine Service Pack vb güncellemelerin otomatik olarak yapılmasını sağlayan Microsoft Windows Installer uygulamalara ilişkin bir yardımcı konumunda yer almaktadır.

Program ile özel kurulumlar, tamir ve onarım işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Örneğin .msi uzantısına sahip olan uygulamalar Microsoft Windows Installer olmadan kurulmayacaktır. Vista sürümüne kadar eski işletim sistemleri için geçerli olan uygulama programların kurulumu sırasında karşılaşılan sorunları ortada kaldıracaktır. Sizde Vista ve öncesi işletim sistemlerini kullanıyor ve uygulama kurulumu sırasında sorun yaşıyorsanız bilgisayarınıza mutlaka Microsoft Windows Installer’i kurmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Microsoft Windows Installer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.