Midnight Bowling 2

Son Sürüm

BlackBerry cihazlarınız için eğlenceli bir bowling oyunu arıyorsanız bu ücretsiz demo oyunu mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 32
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Bowling Oynama Oyunu

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Midnight Bowling 2 Demo oyunu, bir bowling oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi bir demo oyun olan bu oyun ücretsizdir. Eğer beğenirseniz tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Bowling oynamayı sevenler için hazırlanmış bu oyun sayesinde BlackBerry cihazlarından 3 boyutlu bowling oynayabilirler. Güzel olmasına rağmen maalesef ücretli bir oyun. Her tarz oyunda olduğu gibi bowling oyunu da artık BlackBerry cihazlarınızda.

Bu oyunu BlackBerry cihazınızda oynarken seyircileri heyecanlandırmak ve şehirdeki en trend ve moda bowling oyuncusu olmak için en iyi hamleni yap. Midnight Bowling 2 Demo oyununun pratik modunu oynayarak antrenman yapabilirsiniz. Daha sonra bütün seviyelerdeki rakiplerinin karşısına çıkmak için bütün dünyayı gez. BlackBerry cihazından arkadaşlarınızı etkilemek için topu döndürün ve fırlatın. Bütün bunların için dokunmatik kontrolleri kullan.

Midnight Bowling 2 Demo oyunu sayesinde 3 boyutlu bir şekilde bowling oynayarak bowling keyfinizi başka zamanlara saklamanıza gerek kalmaz. BlackBerry cihazlarınızda eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bu oyun spor sevenleri memnun edecek türden. Milyonlarca oyuncunun oynadığı bu oyun oldukça gerçekçi bir oyun. Oyun ilerledikçe zorluk seviyesi de artıyor. İnanılmaz atışlar yapmak için güçlendiricilere sahip ol.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Midnight Bowling 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.