Minecraft Demo’yu Sınırsız Oynama

Minecraft demo oyunundaki 100 dakikalık zaman sınırlamasından tamamen kurtulabilir ve böylece sınırsız bir şekilde Minecraft Demo oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

100 Dakikayı Sınırsız Yapın

Minecraft oyunu şuan da dünyanın en popüler oyunlarından ve yine dünyanın en çok satış yapan oyunlarından birisi. İnanılmaz yükselişi ile birçok şirketin iştahını kabartan oyunu sonunda Microsoft satın aldı ve bu da bu oyunun daha yıllarca devam edeceği garantisi anlamına geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Minecraft oyunu ücretli bir oyun ama satın almadan önce demo sürümünü oynama imkanınız da var. Bu demo sürümü 100 dakikalık bir zamanlama sınırına sahip. Ama eğer isterseniz bu 100 dakikayı sınırsız yapabilirsiniz.

Sınırsız Minecraft Demo Oynama-5

Minecraft
Ücretsiz Hayatta Kalma (Survivor) ve Strateji Oyunu
Minecraft - Mac
Mac için Minecraft Strateji Oyunu

ÖNEMLİ: OYUNU SATIN ALMASANIZ BİLE OYUNDA BİR MİNECRAFT HESABI MUTLAKA OLUŞTURUN.

Ücretsiz Minecraft Oynayın

Oyunu indirip açtığınız zaman karşınıza çıkan ekranın altında “Play Demo” seçeneğini göreceksiniz. Buradan 100 dakikalık bir zaman sınırlaması ile oyunu oynayabilirsiniz. Biz “Play Demo” butonuna basarak devam ediyoruz. Ardından “Ayarlar” bölümünden dili Türkçe yapıyoruz.

Sınırsız Minecraft Demo Oynama-1

Ardından karşınıza çıkacak olan ekran aşağıdaki gibi olacaktır.

Sınırsız Minecraft Demo Oynama-2

“Deneme dünyasında oyna” seçeneğine tıklayın. Ardından karşınıza gelen ekranda “Oyuna devam et” seçeneğine tıklayın.

Sınırsız Minecraft Demo Oynama-3

Bu şekilde oyunu oynamaya devam edin. 100 dakikayı doldurmaya az bir zaman kala “Esc” tuşu ile oyunu durdurup karşınıza çıkan ekrandan ister “Kaydet ve Ana Menüye Dön” ile oyunu kapatın isterseniz direk olarak oyunu kapatın.

Ardından bir klasör açın ve klasörün adres bölümüne “%AppData%” yazısını yazın ve “Enter” butonuna basın.

Sınırsız Minecraft Demo Oynama-4

Karşınıza çıkan sayfada “minecraft” klasörünü bulun ve bu klasörü açın. Daha sonra “saves/Demo_World” yolunu izleyin. Karşınıza çıkan sayfada “level.dat” ve “level.dat_old” dosyalarını silin. Böylece oynamış olduğunuz 100 dakikalık oyun sıfırlanmış oldu. Oyunu tekrar açarak tekrar 100 dakika daha oynayabilirsiniz.

Minecraft Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Minecraft Demo’yu Sınırsız Oynama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.