Minecraft – Pocket Edition

Son Sürüm

Minecraft – Pocket Edition versiyonu ile Minecraft oyunu mobil cihazlara ve dolayısı ile iPhone ve iPad cihazlarınız için indirilip oynanabiliyor hale geldi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 9.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 350,1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 857
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad için Minecraft Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

Mojang tarafından geliştirilen ve masaüstü sürümünden sonra mobil cihazlarda da oynanmaya başlanan Minecraft, açık bir dünya kurgusunu ele alan en iyi oyunlardan birisidir. Oyun içerisinde hiç bir bağlılık olmadan serbestçe hareket edebilir, elde ettiğiniz eşyalar ile size özel yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Mobil Platformda Minecraft Deneyimi

Temelde bir amacı bulunmayan oyunda, sürekli büyüyen yapı ve bir son olmaması nedeniyle, herhangi bir sınır olmadan hareket edebilir, düşmanlarınıza karşı savunma yapabilir ya da kendi yaşam alanlarınızı inşa edebilirsiniz. Her ne kadar oyun bir amaç sunmuyor olsa da en önemli özelliğin maden kazma ve madenlerden eşya elde etmek olduğunu söylemeliyiz.

Minecraft – Pocket Edition ücretli bir oyun olmasına karşın gerek içeriği gerekse de popülerliği nedeniyle oyuna, mobil platformlarda devam etmek isteyen kişiler için iyi bir seçenek gibi görünüyor. Maden kazarak elde edeceğiniz eşyaları dilerseniz farklı şekillere sokabilir ya da bir lego mantığı ile hayal gücünüzün sınırlarını oyun dahilinde zorlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Minecraft – Pocket Edition Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Minecraft – Pocket Edition İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.