Mission: Berlin

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz en iyi mafya oyunlarından olan bu oyunu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Mafya Oyunu

3/5, Toplam: 3 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Mission: Berlin yada The Man from U.N.C.L.E.: Mission Berlin oyunu bir mafya ve gangster oyunudur. Mafya oyunu oynamayı sevenlerin tercih edebilecekleri ilk oyunlarından bu oyunu iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun grafikleri ve sürükleyici yapısıyla kaliteli olan oyunda aksiyonda hiç bitmiyor.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyun tam anlamıyla gizli görevlerden oluşmakta. Öncelikle CIA yada KGB’den birisini seçiyor ve seçtiğiniz gizli servisin ajanlarından oluyorsunuz. Sonrasında size verilen görevleri büyük bir gizlilikle yerine getiriyorsunuz. Eğer iOS cihazınızda görevinizi başarı ile yaparsanız puanlarınız artıyor. Sizde bu puanlarla güçlerinizi artırabiliyorsunuz. PC ve konsol kalitesini aratmayan oyunu elinizden düşüremeyeceksiniz.

Mission: Berlin Video

Sponsorlu Bağlantılar

Mission: Berlin Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mission: Berlin İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.