Mobil İmsakiye 2014 – iOS

28 Haziran 2014 tarihinde başlayıp 27 Temmuz 2014 tarihinde bitecek olan Ramazan Ayı için iOS cihazlarınızda bütün sahur ve iftar vakitlerini Mobil İmsakiye 2014 uygulaması sayesinde detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 18.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan İmsakiyesi 2014 Uygulaması

Resul Dilsiz tarafından iOS cihazlar için geliştirilen Mobil İmsakiye 2014 isimli bu uygulama ile Türkiye’nin bütün illerinin imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. iOS cihazlarınızda Ramazan ayına ait 30 günün imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı zamanlarını da yine Mobil İmsakiye 2014 uygulaması ile öğrenme imkanınız var.

30 günlük bu Ramazan imsakiyesine baktığınız zaman geçmiş günler işaretlenmiştir. Uygulamanın ana sayfanısına geldiğiniz zaman sadece imsakiye bilgilerini değil çok daha fazlasını bulacaksınız. Hem Mekke’den hemde Medine’den canlı yayın desteği de yine bu uygulamada. Kutsal mekanlarımız olan Mekke ve Medine’yi canlı olarak izleyebilirsiniz.

Yine anasayfada her güne ait bir hadis bulacaksınız. Bu hadislerin kaynağını da görebilirsiniz. Ayarladığınız şehrin iftar yada imsak zamanını beklerken ekranda Türkiye haritası göreceksiniz. İftar vaktini bekliyorsanız Türkiye haritasında iftar vakti geçen şehirlerin rengi koyu turuncu ile iftar vakti gelmeyen illerin rengi mavi ile iftar için ezan okunan şehirlerin rengi ise yeşil olarak gösterilmektedir.

NOT: Uygulamada göreceğiniz bütün vakitler Diyanet’e göredir.

“Mobil İmsakiye 2014” Ekran Görüntüleri

Mobil İmsakiye 2014-mobil1 Mobil İmsakiye 2014-mobil2 Mobil İmsakiye 2014-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mobil İmsakiye 2014 – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.