Mobil Kaza Tutanağı

Son Sürüm

Herhangi bir kaza anında kağıt kalemle tutanak doldurmak ve tutanağı sigorta şirketine gönderme zahmetine girmek istemiyorsanız Android cihazlarınızda bu resmi uygulamayı mutlaka indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kaza Tespit Tutanağı Tutma Uygulaması

  • Ücretsiz
  • Türkçe
  • Sigorta şirketine tutanağı gönderme
  • Kaza yapılan yeri bulma

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Mobil Kaza Tutanağı uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir kaza tutanağı hazırlama uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kaza tespit tutanakları tutabilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözlem Merkezi tarafından hazırlanana bu uygulama resmi bir uygulamadır. Artık herhangi bir kaza anında kağıt kalemle uğraşmadan direk Android cihazınıza yükleyeceğiniz bu uygulama ile kaza tutanaklarınızı tutabilirsiniz.

Bilindiği gibi kaza yapıldıktan sonra araçları olduğu yerde bırakıp form dolduruluyor. Bu süre içinde yoldan geçen diğer araçlar çile çekmekte ve trafik oluşmakta. Ama bu uygulama sayesinde bütün bunlara gerek kalmayacak. Çünkü bu uygulamada T.C. kimlik numaranı girdikten sonra bilgilerin karşına geliyor. Ayrıca kazanın nerede olduğunu da bulabiliyor. Yapılan kazanın fotoğraflarını da çekip uygulamaya ekleyerek işlemi bitiriyorsunuz.Bu sayede birçok işlem yapmanıza gerek kalmadığı için işiniz daha kısa sürüyor.

Sizler tutanakları tuttuktan sonra tutanaklar doğrudan sigorta şirketlerine gittiği için sizin tutanak gönderme zahmetine girmenize gerek kalmıyor. Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısı gerekiyor. Her araç sahibinin sahip olması gereken bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Özellikle yollarda büyük trafiklere sebep olan kazalardan sonra bekleyiş artık son bulacağa benziyor. Her Android cihaza sahip araç sahiplerinin mutlaka edinmeleri gereken bir uygulama.

Mobil Kaza Tutanağı Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mobil Kaza Tutanağı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.