Mobogenie Market Nedir? Mobogenie Ne İşe Yarar? Mobogenie Nasıl Kullanılır?

Mobogenie Market programının ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız detaylar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobogenie Nedir?

Mobogenie bir mobil market programı olup Google Play gibi bir uygulama, oyun, zil sesi ve duvar kağıdı indirme uygulamasıdır. Mobogenie Market olarak isimlendirilen bu programın avantajı bazı ücretli oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebilme.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobogenie Ne İşe Yarar?

Mobogenie programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirin ve kurun. Ardından Mobogenie ile indirdiğiniz tüm oyun, uygulama ve verilerinizi cihazınıza bağlantı kablosu ile atabilirsiniz. Ayrıca Mobogenie programının ekranındaki Backup bölümünde mobil cihazınız için yedekleme işlemi de yapabilir, Manage SD Card bölümünde ise SD kartınızı yönetebilirsiniz. Yedekleme işleminde rehber, mesajlar (SMS), uygulama, müzik, resim ve videolarınızın hepsini yedekler.

Mobogenie Market-1

Mobogenie Market telefon bağlantısı yapma

Ayrıca Mobogenie programı mobil cihazınız içni en iyi uygulamaları ve oyunları ücretsiz hale getiriyor. Mobogenie programı sadece uygulama ve oyun sahibi olmanızı sağlamıyor. Ayrıca mobil cihazınız için zil sesi, müzik ve duvar kağıtları indirme imkanı da sizlere sunuyor. Programı kullanarak mobil cihazınızdaki rehber ve mesajlar bölümünü de kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Mobogenie Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Mobogenie programını aşağıdaki linkten indirin ve ardından bilgisayarınıza kurun. Programın üst bölümüne ana menüler göreceksiniz. Bunlar my phone, showcase, uygulama, oyun, zil sesi, duvar kağıtları ve YouTube menüleri.

Mobogenie
Bilgisayardan Android Akıllı Telefon ve Tablet Yönetme Programı
Mobogenie Market - Android
Android İçin Uygulama Mağazası

Mobil Cihazı (Akıllı Telefon ve Tablet) Yönetme

Öncelikle akıllı telefonunuzu yada tabletinizi bağlantı kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Ardından programın “My Phone” menüsüne girin ve burada akıllı telefonunuzun veya tabletinizin tanımlandığını göreceksiniz. “Mobile Phone Management” bölümünde mobil cihazınızı içeriğini göreceksiniz. Rehber, SMS, Uygulamalar, Müziklerim, Resimlerim ve Videolarım. Bunların hepsini yönetebilirsiniz.

Mobogenie Market-2

Mobogenie Market Uygulamalar menüsü

Ayrıca hemen altında “Tools you may like” bölümünden ise farklı işlemler yapabilirsiniz. Yani “Manag SD Card” bölümünde SD kartınızı yönetebilir, “Backup” bölümünden mobil cihazınızın yedeğini alabilir, “Restore” bölümünden mobil cihazınızı eski haline getirebilir veya “install apk” bölümünde ise mobil cihazınıza uygulama veya oyun yükleyebilirsiniz.

Oyun, Uygulama, Zil Sesi ve Duvar Kağıdı İndirme

Showcase menüsünden mobil cihazınız için uygulama, oyun, duvar kağıdı veya zil sesi indirebilirsiniz. Ayrıca bütün bunlar için en popüler olanları görebilirsiniz. Mobil cihazınıza Mobogenie programı ile oyun veya uygulama yüklemek için uygulama ve oyun bölümüne girip sadece “Install” demeniz yeterli. Ayrıca kategoriler bölümünde istediğiniz kategoriyi göre imkanınız var. Zil sesleri bölümüne geldiğinizde burada yine bir çok zil sesi göreceksiniz. Popüler olanlar, trend olanlar ve daha birçok.

Mobogenie Market Oyun menüsü

Mobogenie Market Oyun menüsü

Program ile indirmek istediğiniz zil sesini indirmeden öce “Play” işaretine basarak dinleme imkanınız var. Duvar kağıtları bölümüne girdiğiniz zaman ise birbirinden güzel birçok duvarkağıdı bulacaksınız. Kategorilerden istediğiniz kategoriye göre duvar kağıtlarını görüntüleyebilirsiniz. İndirmek için ise “Download” demeniz yeterli olacaktır. Video indirmek de diğer işlemler gibi basit ve kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Mobogenie Market Nedir? Mobogenie Ne İşe Yarar? Mobogenie Nasıl Kullanılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.