Mobogenie Nasıl Silinir? Mobogenie Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır?

Mobogenie programını sizin için bir baş belası oldu ise ve bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz halde kaldıramıyorsanız çözüm yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımdan Neden Kaldıramıyorum

Mobogenie isimli program bazı insanlar için her ne kadar avantajlı ve yararlı bir program olsa da bazı insanlar için ise baş belası bir program. Çünkü bazı bilgisayar kullanıcıları bilgisayarlarına herhangi bir program yüklemek istediğinde otomatik olarak Mobogenie isimli program da yüklenmekte. Ama asıl sorun bundan sonra başlamakta. Çünkü birçok insan Mobogenie isimli bu programı bilgisayarından kaldıramadığını söylemekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobogenie Programını Bilgisayardan Silme

Bu programı kaldırmak için “Denetim Masası/Program Kaldır” bölümüne gittiğinizde Mobogenie programını göremezsiniz. Zaten sorunda burada başlıyor. Ama eğer siz görüyorsanız hemen buradan kaldırın. Ama bu bölümde Mobogenie yok ise o zaman Mobogenie programını bilgisayardan kaldırmanın birden fazla yoluna başvuracaksınız.

Mobogenie
Bilgisayardan Android Akıllı Telefon ve Tablet Yönetme Programı
Mobogenie Market - Android
Android İçin Uygulama Mağazası

Mobogenie silme

Mobogenie Kaldırma – 1

Öncelikle IOBit Uninstaller programını bilgisayarınıza kurun. Bu programı kurduktan sonra Mobogenie’yi burada göremeyeceksiniz. Ama sakın endişelenmeyin. Çünkü görebilmek için IOBit Uninstaller programının ekranının üstünde sağ köşede “Forced Uninstall” seçeneğini seçmelisiniz.

 

Mobogenie kaldırma-1

 

 

 

 

 

Ardından “Gözat (Browse)” butonuna basarak “C:\Program Files (x86)\Mobogenie\Mobogenie.exe” dosyasını seçin.

Mobogenie kaldırma-2

 

Sonrasında önce “Zorla Kaldır (Forced Uninstall)” sonra ise Güçlü Tarama(Powerfull Scan) butonuna basıyoruz.Tarama işleminden sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir pencere karşınız çıkacak.

Mobogenie kaldırma-3

 

 

Son olarak ise “Sil (Delete)” butonuna basın ve kaldırma işlemini bitirin. Bu yöntemi kullanarak Mobogenie programından kurtulan insanlar olmuştur.

Mobogenie Kaldırma – 2

Mobogenie programını kaldırmanın bir diğer yöntemi ise AdwCleaner programını kullanmak. Bu programı kurduktan sonra tarama yapıp Mobogenie ile ilgili çıkan sonuçları silin.

Mobogenie Kaldırma – 3

Mobogenie programını kaldırmanın bir diğer yöntemi ise Malwarebytes programını kullanmak. Bu program ile tarama yapmanızı öneririz.

Mobogenie Kaldırma – 4

Mobogenie programını kaldırmanın bir diğer yöntemi ise Junkware Removal Tool programını kullanmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Mobogenie Nasıl Silinir? Mobogenie Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.