Modern Combat 4

Son Sürüm

BlackBerry cihazlarınızda FPS türü bu kaliteli savaş oyunununda kendinizi gerçek bir savaşın içinde hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 67
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin FPS Savaş Oyunu

BlackBerry işletim sistemli cihazlarınızda aksiyon dolu bir oyun oynamak ister misiniz. En iyi FPS oyunlarından birisi olan Modern Combat 4 oyununu BlackBerry cihazlarınızda keyifle oynayabilirsiniz. Savaş oyunu severler için Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun Nükleer bir savaş sonrasını konu ediniyor. Savaş sonrası yıkımı önlemek sizin elinizde. BlackBerry cihazlarınızda dünyayı tehdit eden terörist grubunu bulmak ve dünya liderlerini kurtarmak sizin elinizde.

Oyunu iki yönüyle oynayabiliyorsunuz. Oyunda yer alan Edward Page rolünü de oynayarak oyuna farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Yeni taktiklerle savaşabileceğinizi Antarktika’dan Barselona’ya kadar bir dünya sizi bekliyor. Konsol kalitesinde grafik ve sesler sunan oyun gerçekçi animasyonlarla oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarıyor.

BlackBerry cihazlarınızda en gerçekçi savaşlardan birine sahne olacağınız bu oyunda ragdoll efektleri için Havok motoru kullanılmış. Sesler ve seslendirmeler ise ünlü bir film stüdyosunda gerçekleştirilmiş. BlackBerry cihazlarda Çok oyunculu modda da oynayabileceğiniz oyunda geliştirilmiş bir teçhizat sistemi ve binlerce silah düzenlemesi bulunuyor. Ayrıca kendi çevrimiçi oyun akışı profilinizi de oluşturmak mümkün.

“Modern Combat 4” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Modern Combat 4 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.