Modern Combat 4

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda FPS türü bu kaliteli savaş oyunununda kendinizi gerçek bir savaşın içinde hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 GB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 134
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin FPS Oyunu

Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda aksiyon dolu bir oyun oynamak ister misiniz. En iyi FPS oyunlarından birisi olan Modern Combat 4 oyununu Windows Phone cihazlarınızda keyifle oynayabilirsiniz. Savaş oyunu severler için Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun Nükleer bir savaş sonrasını konu ediniyor.

Savaş sonrası yıkımı önlemek sizin elinizde. Windows Phone cihazlarınızda dünyayı tehdit eden terörist grubunu bulmak ve dünya liderlerini kurtarmak sizin elinizde. Oyunu iki yönüyle oynayabiliyorsunuz. Oyunda yer alan Edward Page rolünü de oynayarak oyuna farklı bir açıdan bakabilirsiniz.

Windows Phone cihazlarınızda yeni taktiklerle savaşabileceğinizi Antarktika’dan Barcelona’ya kadar bir dünya sizi bekliyor. Konsol kalitesinde grafik ve sesler sunan oyun gerçekçi animasyonlarla oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarıyor.

Windows Phone cihazlarınızda en gerçekçi savaşlardan birine sahne olacağınız bu oyunda ragdoll efektleri için Havok motoru kullanılmış. Sesler ve seslendirmeler ise ünlü bir film stüdyosunda gerçekleştirilmiş. Windows Phone cihazlarda Çok oyunculu modda da oynayabileceğiniz oyunda geliştirilmiş bir teçhizat sistemi ve binlerce silah düzenlemesi bulunuyor.

“Modern Combat 4” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Modern Combat 4 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.