MomentCam – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 33 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 483
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kara Kalem Karikatür Uygulaması

Öncelikle uygulamanın dili Çince’dir. MomentCam uygulaması, sahip olduğunuz resimleri yada o anda çektiğiniz fotoğrafları kara kalem çalışmasına dönüştürebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Her türlü resmi komik bir şekilde kara kalem çalışma şeklinde karikatür haline getiren bir uygulama.

MomentCam güçlü animasyon aracı ile geri geliyor. MomentCam’in devrim niteliğindeki yeniliği ile şok olacaksınız. MomentCam dünya karikatürle resimlerini yorumlayan ilk fotoğraf makinesi uygulamasıdır. Moment Dünyasında kendinizi görün, MomentCam uygulamasını indirin ve sizi şaşırtmasına izin verin. Mizah, çekicilik ya da sadece rüyanızda kendinizi görün. MomentCam ile eğlenmek hayatınızı farklı kılacak.

MomentCam’in kendi ifadesi: Bizim uygulamamız, güvenli, temiz ve reklamsız bir uygulamadır. Ekibimiz dünyadaki tüm insanlara mutluluk ve eğlence getirmek için bir rüya ve büyük bir kalp ile genç Çinli sanatçılar ve bilgisayar geliştiricileriden oluşan bir ekiptir. Hayat güzel ve daha da güzel yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

“魔漫相机MomentCam” Ekran Görüntüleri

MomentCam-a1 MomentCam-a2 MomentCam-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MomentCam – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.