MONOPOLY Here & Now: The World Edition

Son Sürüm

MONOPOLY Here & Now: The World Edition isimli Monopoly oyunu ile iPhone ve iPad cihazlarınızda arkadaşlarınız ve diğer milyonlarca insan ile Monopoly oynama şansı yakalıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 51.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 171
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Monopoly Oyunu

App Store’da en iyi uygulamalardan biri olarak gösterilen ve Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan Monopoly, masalarımızdan sonra şimdi de mobil cihazları süslüyor. iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcılarının oynayabileceği bu oyun, mevcut Monopoly oyun mantığını birebir mobil cihazlara aktarıyor. Uygulamada, Wi-Fi kanalıyla oyuna sahip olan diğer arkadaşlarınız ile ortak oyunlara katılabilirsiniz.

En Zengin Siz Olun

Uygulama, normal Monopoly oyununda temel görünüm dışında büyük farklılıklar içermiyor. Oyunda Paris, Rome ve Barcelona şehirleri yer alırken arkadaşlarınız ile en zengin kişi olmaya çalışabilirsiniz. Oyunun mevcut hali ile en temel eksikliği ise yalnızca oyuna sahip olan kişilerin Wi-Fi üzerinden ortak oyunlara katılabilmesidir.

Online bir oyun alanına sahip olmayan Monopoly’de aynı ağ üzerinde yer alan kişiler ile oyun oynayabilmektesiniz. EA Swiss Sarl tarafından geliştirilen Monopoly Here  Now The World Edition, yeni sürümüyle birlikte yeni özellikler ve ek alanlar da içermeye başladı. Sizde Monopoly oyununu seviyor ve mobil cihazınızda oynamak istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MONOPOLY Here & Now: The World Edition İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.