Monster Legends

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde 3’e 3 savaşçılarla karşılıklı olarak savaşacağınız fantastik karakterlere sahip bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 64.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 148
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fantastik Dövüş Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Monster Legends oyunu ücretsiz bir dövüş oyunudur. Ücretsiz olmasının yanı sıra Türkçe dil desteğine sahip olan bu oyunda kendinize birbirinden yetenekli ve güçlü canavarlardan meydana gelen bir takım oluşturuyorsunuz. Seçeceğiniz bu canavarların her birinin kendine özgü yetenekleri bulunmakta.

iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız oyunun konusu şöyle; Bulunduğunuz dünyayı kötü güçler ele geçirmek üzere. Bu dünyadaki koruyucu büyücü de bir geçit açarak normal hayvanları bir takım güçlerle iyi kalpli canavarlara dönüştürüp dünyanıza getirdi ve kötü güçlerle savaşmaya hazırlar.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda ilerledikçe bu canavarların kilitli yetenekleri açılmakta ve evrim geçirmekteler. Yavru canavardan yetişkin ve tam gücüne kavuşmuş canavarlara dönüşmekteler. PvP dövüşleri dahi yapabileceğiniz bu oyunda 50’in üzerinde canavar türü bulacaksınız. Arenaya 3 canavarınız ile çıkacaksınız. Tabi ki rakibiniz de 3 canavarla arenaya çıkacak. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bölüm sonu canavarları heyecan doruğa çıkacak.

Monster Legends Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Monster Legends İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.