Monsters University – Android

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde Sevimli Canavarlar animasyon filminin sonsuz koşu oyununu oynamak ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 37 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 186
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Android İçin Sevimli Canavarlar Sonsuz Koşu Oyunu

Monsters University oyununu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sonsuz koşu oyunudur. Bu oyunu Android cihazlarınıza yükleyerek heyecan dolu bir yolcuğa çıkabilir ve aksiyon dolu bir macera oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyun Sevimli Canavarlar yani Monsters animasyon filminden esinlenilerek geliştirilmiştir.

Sevimli Canavarlar filminin baş kahramanlarından Mike’ın kaçan bir domuzu yakalaması gerekiyor. Ama yol üstünde bazı engeller var. Sizde bu engellerden geçmek için zıplamaları, eğilerek kaymalı yada sağa ve sola geçmelisiniz. Ayrıca yolda koşarken altınları toplamayı da unutmayın. Oyunun mağazasına girerek kendinize bir takım güçler satın almayı da unutmayın. Bunları da oyunda topladığınız altınlarla satın alacaksınız.

Ayrıca sadece Mike karakteri ile değil diğer karakterler ile de oynayabiliyorsunuz. Mesela tabi ki diğer baş kahraman Sulley’de bunlara dahil. Oyunda bir çok seviye var ve her seviye gittikçe zorlaşıyor. Örneğin oyunda peşinde olduğunuz domuzu yakaldıktan sonra bir süre domuza binip onu sürmek zorundasınız. Yani domuz koşarken domuzun üzerinde durmak zorundasınız. Eğer domuz sizi üzerinden yere fırlatırsa domuzu tekrar yakalamak zorunda kalacaksınız. Oyunu oldukça çok sevecek ve bol bol eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Oyunun bağımlısı olabilirsiniz. Monsters University oyunu ilerlemeli bir arcade macera oyunudur. İyi eğlenceler…

“Monsters University” Ekran Görüntüleri

“Monsters University” Fragman

“Monsters University” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Monsters University – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.