Monsters University – BlackBerry

BlackBerry cihazlarınızda Sevimli Canavarlar animasyon filminin sonsuz koşu oyununu oynamak ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46
Sponsorlu Bağlantılar
1/5, Toplam: 1 kişi

BlackBerry İçin Sevimli Canavarlar Sonsuz Koşu Oyunu

Monsters University oyununu BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sonsuz koşu oyunudur. Bu oyunu BlackBerry cihazlarınıza yükleyerek heyecan dolu bir yolcuğa çıkabilir ve aksiyon dolu bir macera oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyun Sevimli Canavarlar yani Monsters animasyon filminden esinlenilerek geliştirilmiştir.

BlackBerry cihazlarınızda Sevimli Canavarlar filminin baş kahramanlarından Mike’ın kaçan bir domuzu yakalaması gerekiyor. Ama yol üstünde bazı engeller var. Sizde bu engellerden geçmek için zıplamaları, eğilerek kaymalı yada sağa ve sola geçmelisiniz. Ayrıca yolda koşarken altınları toplamayı da unutmayın. BlackBerry cihazlarınızdaki bu oyunun oyun mağazasına girerek kendinize bir takım güçler satın almayı da unutmayın. Bunları da oyunda topladığınız altınlarla satın alacaksınız.

Ayrıca sadece Mike karakteri ile değil diğer karakterler ile de oynayabiliyorsunuz. Mesela diğer baş kahraman Sulley’de bunlara dahil. Oyunda bir çok seviye var ve her seviye gittikçe zorlaşıyor. Örneğin oyunda peşinde olduğunuz domuzu yakaladıktan sonra bir süre domuza binip onu sürmek zorundasınız. Yani domuz koşarken domuzun üzerinde durmak zorundasınız. Eğer domuz sizi üzerinden yere fırlatırsa domuzu tekrar yakalamak zorunda kalacaksınız. BlackBerry cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunu çok sevecek ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Oyunun bağımlısı olabilirsiniz. Monsters University oyunu ilerlemeli bir arcade macera oyunudur. İyi eğlenceler…

“Monsters University” Ekran Görüntüleri

“Monsters University” Fragman

“Monsters University” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Monsters University – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.