Moovit

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hangi toplu taşıma aracının ne zaman geleceğini, hangi güzergahtan geleceğini, inmeniz gereken durağı v.b. görebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 63.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Toplu Taşıma Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Moovit uygulaması bir toplu taşıma araçlarını takip etme uygulamasıdır. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan insanlar için geliştirilen bu uygulama son derece faydalı. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile otobüs ve metro gibi bütün toplu taşıma araçlarını bir arada görebilirsiniz.

Yani iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde hangi toplu taşıma aracının ne zaman hangi güzergahtan geçeceğini görebilirsiniz. Uygulama sık sık kendini güncelleyerek kullanıcılarına zor anlar yaşamamalarını sağlıyor. Ayrıca eğer gitmek istediğiniz bir yer varsa oraya hangi toplu taşıma araçları ile gidilebileceğini ve en hızlı hangisi ile gidebileceğinizi iOS cihazınızdan görebilirsiniz.

Ayrıca uygulama size anlık olarak yol tarifi yapmakta. Böylece ineceğiniz durağa ne kadar kaldığını iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde görebilirsiniz. Ayrıca inme zamanı geldiğinde size bildirmekte. iOS cihazınızdaki bu uygulama şu an için ülkemizde sadece İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri ve Düzce şehirlerinde hizmet vermekte. Ayrıca dünya çapında onlarca ülkenin onlarca şehrinde kullanılmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Moovit İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.