Mortal Combat 5

Mortal Combat 5 oyunu ile birlikte Mortal Combat serisi devam ediyor. Turnuvalı dövüş oyunlarını bilgisayarınızda oynamak için Mortal Combat 5 oyununu indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.16 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.681
Sponsorlu Bağlantılar

Ölümcül Dövüş 5 Oyunu

4.27/5, Toplam: 11 kişi

Bir dönem atari salonlarında oynanan ve en sevilen oyunlar arasında yer alan Mortal Combat, beşinci oyunu ile bilgisayarlarda oynanmaya devam ediyor. Probe Software tarafından geliştirilen oyun, tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışmakla birlikte, tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda, daha önce ki serilerde gördüğünüz karakterler yanında iyileştirilmiş grafikler sizi karşılayacak.

Daha İyi Grafikler ve Kurgu

Önceki oyunlarda olduğu gibi yine iki boyutlu grafiklere sahip olan beşinci oyunda da önceki serilerde tanıdığımız karakterlerle devam ediyoruz. Her ne kadar günümüz oyunları içerisinde tatmin edici görüntüler olmasa da sıkı fanatikler için grafikler yeterli olacaktır. Üstelik, grafikler üzerinde yapılan iyileştirmelerle birlikte oyunun, biraz daha ilgi çekici hale geldiğini söylemeliyiz.

Her ne kadar Mortal Combat serilerinde büyük bir değişim görülmese de her yeni oyunda yeni görev ve sahnelerin olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Daha önceki oyunlarda sunulan kısıtlı karakter ve bölüm geçişleri, Mortal Combat 5 ile ortadan kaldırılmış. Sizde oyunun sıkı fanatiklerinden biriyseniz mutlaka Mortal Combat 5’e göz atmalısınız.

NOT: Uyumlu emülatörü kullanarak PC’nizde bu oyunu oynayın. Tavsiyemiz: Kega Fusion

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mortal Combat 5 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.