Mortal Kombat 3

Efsane turnuva sitemli dövüş oyunlarında birisi olan Mortal Kombat 3 oyununu bilgisayarınızda oynamak istiyorsanız işte size fırsat.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 9x/2K/WinXP/Vista
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 18.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.162
Sponsorlu Bağlantılar

Turnuvalı Ölümcül Dövüş Oyunu

4.5/5, Toplam: 2 kişi

Midway ve Acclaim tarafından geliştirilen, serinin üçüncü oyunu olan Mortal Kombat 3, Ultimate sürümüyle birlikte daha fazla karakterin yer aldığı Mortal Kombat oyunlarından birisidir. İki boyutlu grafikleri, tanıdık yüzler ve dönemin ilgi çekici oyunlarından biri olması nedeniyle, uzun yıllar, Mortal Kombat fanatiklerinin raflarını süslemiştir.

Bilgisayarda Mortal Kombat Oyunu

1995 yılının Nisan ayında sunulan ve oyundan sonra uyarlama filmlere konu olan Mortal Kombat 3, Super Nintendo Entertainment System ve PlayStation 2’den sonra şimdide Windows kullanıcılarının deneyimine sunuldu. Liu, Kang, Goro, Sonya, Blade, Jax gibi tanıdık isimleri kontrol edebileceğiniz üçüncü oyunun hem içerik hem de grafik anlamında dönemin şartları düşünüldüğünde doyurucu olduğunu söyleyebiliriz.

Her ne kadar günümüz oyunları ile kıyaslanamayacak düzeyde olsa da bir döneme damgasını vurması nedeniyle bugün pek çok takipçisinin olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda bire bir ve ikiye iki dövüşlerin yanı sıra 8’li turnuva ve karakter seçeneği birlikte sunulurken Midway Treasures 2 serisinde PS2 oynanabilir sürümü de tanıtılmıştır.

NOT: Uyumlu emülatörü kullanarak PC’nizde bu oyunu oynayın. Tavsiyemiz: Kega Fusion

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mortal Kombat 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.