Mortal Kombat 4

Mortal Kombat serisinin üç boyutlu versiyonu olarak karşımıza çıkan Mortal Kombat 4 oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows XP ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 5.337
Sponsorlu Bağlantılar

Ölümcül Dövüş 4 Oyunu

3.46/5, Toplam: 13 kişi

Midway tarafından geliştirilen ve serinin dördüncü oyunu olan Mortal Kombat 4, önceki oyunlardan farklı olarak üç boyutlu hazırlanan ilk Mortal Kombat oyunudur. 1997 yılında piyasaya sürülmesine rağmen uzun bir süre oyuncular tarafından oynanan oyun,  önceki üç oyundan ayrılarak daha fazla senaryo ve karakter içermektedir.

Ölümcül Dövüşe Hazır Olun

Bir dönem atari salonlarının vazgeçilmez oyunu olan Nintendo kullanıcıları için geliştirilen Mortal Kombat, dördüncü oyunu ile daha iyi grafikler ve senaryo sunuyor. Yine ilk sunulduğu dönem Nintendo kullanıcılarını hedefleyen yapımcılar, zaman içerisinde grafiklerde iyileştirmeye giderek Windows kullanıcılarına da oyunu sundu.

Yine Ölümcül Dövüş ismi verilen bir turnuva konu alınırken Mortal Kombat serilerinde yakından tanığımız Shinnok ve Raiden’ın hikayesine tanık oluyoruz. Genellikle Mortal Kombat serilerinde oyuncular yalnızca kendi yeteneklerine göre sıralanırken yeni oyunda karakterlere kılıç, mızrak gibi bazı silahlar verilmiştir. Ayrıca üç boyut olarak yenilenen grafikler ile Mortal Kombat 4 serinin en çok rağbet gören oyunu haline gelmiştir.

NOT: Uyumlu emülatörü kullanarak PC’nizde bu oyunu oynayın. Tavsiye;

Project64
Bilgisayar İçin Nintendo 64 Oyun Emülatörü
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mortal Kombat 4 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.