Mortal Kombat X

Son Sürüm

Efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat artık Android cihazlarda.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 108
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Efsanevi Dövüş Oyunu

Mortal Kombat X oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir dövüş oyunudur. Efsanevi dövüş oyunu olan Mortal Kombat oyununun 10. serisi olan bu oyun günümüz teknolojisi ile çok daha cezbedici ve aksiyon dolu. Gerek görsel açıdan olsun gerekse oynayış açısından olsun son derece kaliteli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik tamamen ücretsiz.

Android platformun yanı sıra iOS, PC ve konsollar içinde yayınlanan bu oyun bütün platformlarda oldukça başarılı. Oyunda hem tek başınıza hemde online olarak oynayabiliyorsunuz. Online bölümde diğer oyunculara karşı dövüşüyorsunuz. Eski efsanevi dövüşçülerin yanı sıra yeni dövüşçülerde oyuna eklenmiş. Bunlardan bazıları ise şöyle; Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin.

Oyunun bitirici vuruşlar özelliği yine devam ediyor. Ayrıca hayranlık bırakan X-Ray’lerde mevcut. Yalnız bu oyunu oynamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar var. Cihazınızın Android sürümünü oyunu karşılasa dahi belleğinizin yani Ram miktarınızın en az 1 GB olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızda en az 1.5 GB boş alan olması gerekiyor. Diğer yandan oyun aşırı şiddet içerdiği için 17 yaş sınırı getirilmiş.

Mortal Kombat X Video

Sponsorlu Bağlantılar

Mortal Kombat X Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mortal Kombat X İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.