Mortal Kombat X

son Sürüm

Efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat artık iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 996 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 231
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Dövüş Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Mortal Kombat X oyunu bir dövüş oyunudur. Efsanevi dövüş oyunu olan Mortal Kombat oyununun 10. serisi olan bu oyun günümüz teknolojisi ile çok daha cezbedici ve aksiyon dolu. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun gerek görsel açıdan olsun gerekse oynayış açısından olsun son derece kaliteli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

iOS platformun yanı sıra Android, PC ve konsollar içinde yayınlanan bu oyun bütün platformlarda oldukça başarılı. Oyunda hem tek başınıza hemde online olarak oynayabiliyorsunuz. Online bölümde diğer oyunculara karşı dövüşüyorsunuz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde efsanevi dövüşçülerin yanı sıra yeni dövüşçülerde oyuna eklenmiş. Bunlardan bazıları ise şöyle; Scorpion, Sub-Zero, Johnny Cage, Kitana, Ermac, Sonya Blade, Liu Kang D’Vorah, Cassie Cage, Kotal Khan, Kung Jin.

iOS cihazlarınızda kıran kırana dövüşeceğiniz bu oyunun bitirici vuruşlar özelliği yine devam ediyor. Ayrıca hayranlık bırakan X-Ray’lerde mevcut. Yalnız bu oyunu oynamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar var.

ÖNEMLİ: iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizin iOS sürümü oyun ile uyumlu olsa dahi belleğinizin yani Ram miktarınızın en az 1 GB olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızda en az 1.5 GB boş alan olması gerekiyor. Diğer yandan oyun aşırı şiddet içerdiği için 17 yaş sınırı getirilmiş.

Mortal Kombat X Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mortal Kombat X İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.