Mountain Bike Sim – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 20 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 58
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Arazide Bisiklet Sürme Simülatörü Oyunu

Mountain Bike Sim oyunu, dağ arazisinde bisikletinizle bisiklet sürmeye çalışacağınız ücretsiz bir bisiklet sürme veya bisiklet simülatörü oyunudur.

BMX Dağ Bisikleti yarışçısı bisiklet yarış oyununda. Hazır ol, kararlı ol, git. Çılgın yarış oyununda gökyüzüne doğru havalan. Bir BMX çocuğu ol. Delirmek için hazır ol. İnanılmaz iki tekerlek macerası sizi bekliyor. Yolda engellerin üzerinden atlamak için ekrandaki düğmelere basın. Ama unutmayın, ne kadar yukarı çıkarsanız o kadar da aşağı ineceksiniz. Aşağıda kara parçası olduğunu unutmayın.

BMX Dağ Bisikleti Simülatör oyunu. daha fazla fizik, daha fazla hareketler ve daha fazla dinamikler. BMX çılgın sürücüye gidin. Oyunda dağ arazisinde bisikletinizle akrobatik hareketler yapacaksınız. Ama tüm bunları yaparken yere çakılmamalısınz. Çünkü engebeli arazide özellikle yukarı doğru olan köprü veya yamaçlar bittiğinde gökyüzüne doğru havalanıyorsunuz ve yere inerken düzgün bir iniş yapmalısınz. Çünkü indiğiniz yerde kayalar olabilir, ağaçlar olabilir, uçurum olabilir.

“Mountain Bike Sim” Ekran Görüntüleri

Mountain Bike Sim-b1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mountain Bike Sim – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.