Music Plus - Free Music Download Plus and Music Player (Equalizer & Song Lyric)

Son Sürüm

Music Plus – Free Music Download Plus and Music Player (Equalizer & Song Lyric) uygulaması ile yasal olarak müzikleri dinleyebilir ve dilediğiniz müziği indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 43.5 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 430
Sponsorlu Bağlantılar

iPone ve iPad İçin Müzik Dinleme ve İndirme Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Mobil cihazlar için geliştirilen uygulamalar arasında hiç kuşkusuz en popüler olanları müzik indirme, dinleme ve düzenleme uygulamalarıdır. Genellikle uygulamaların bir çoğu yerli ve yabancı parçalar konusunda yeterli içeriğe sahip olmaması ve ses kalitesinin düşük olması nedeniyle tercih edilmiyor. Hung Vu Manh tarafından geliştirilen Music Plus ise bilgisayar programlarından geride kalmayacak özellikler taşıyor.

Yasal Olarak Müzik Dinleyin ve İndirin

Yalnızca müzik indirme amacıyla kullanılmayan Music Plus, aynı zamanda indirdiğiniz şarkıları kendi player’ı üzerinde dinlemenizi, ses düzeylerini ayarlamanızı ve hatta şarkılar üzerinde oynama yapmanızı sağlıyor. Ekolayzır ve şarkı sözleri gibi ek özelliklere sahip olan uygulama sayesinde aradığınız tüm şarkılara ulaşabileceksiniz.

Music Plus uygulamasının diğer uygulamalardan ayrılan en önemli özelliği ise üç cihaz üzerinde de sürüm farkı yaşamadan çalışabilmesidir. Uygulamanızı dilerseniz iPad ya da iPhone’unuzda kullanabilir dilerseniz iPod ile çok daha büyük bir müzik kutusuna dönüştürebilirsiniz. Sizde müzik indirme ve dinleme konusunda gelişmiş bir uygulama arıyorsanız Music Plus’a mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Music Plus - Free Music Download Plus and Music Player (Equalizer & Song Lyric)” İçin Bir Cevap

Music Plus - Free Music Download Plus and Music Player (Equalizer & Song Lyric) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.